Štartuje jarná časť Fortuna ligy. O posledné miestenky v prvej šestke sa pobiju štyri tímy

Zápas týždňa Spartak vs DAC.
Zdroj: TV Markíza

Duel Ružomberok - Žilina odložili pre karanténu spôsobená ochorením Covid-19.

Po výnimočne krátkej zimnej prestávke sa na videoplatformu VOYO aj obrazovky TV Dajto opäť vracia Fortuna liga. Svoju jarnú časť odštartuje už tento víkend dohrávanými duelmi z jesene.

Prvé regulárne jarné kolo je na programe v sobotu 13. februára a fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavý duel Ružomberok - Žilina. V nedeľu nasleduje najväčší šláger - zápas kola FC Spartak Trnava - DAC Dunajská Streda, teda súboj 2. a 4. mužstva tabuľky.

Zápas úvodného jarného kola futbalovej Fortuna ligy 2021/2022 MFK Ružomberok – MŠK Žilina sa odkladá z dôvodu nedostatočného počtu hráčov domáceho tímu. Dôvodom je karanténa spôsobená ochorením Covid-19 v domácom tíme. Duel sa preto odkladá na pondelok o 15:00 hod.

Všetky kluby musia ešte odohrať tri kolá, po ktorých sa súťaž rozdelí na skupinu o titul a skupinu o udržanie. Istú miestenku má zatiaľ prvá štvorka (Slovan, Trnava, Ružomberok a Dunajská Streda).

V hre o prvú šestku zostáva Senica, Sereď, Michalovce a Trenčín. Každý tím môže získať deväť bodov, pričom ich mimo AS čakajú aj vzájomné zápasy.

Zápas kola Trnava - Dunajská Streda môžete sledovať v nedeľu 13. januára od 16.30 hod na DAJTO. Tento, aj ostatné zápasy už tradične prinesie streamovacia služba VOYO pre svojich predplatiteľov. Fanúšikovia futbalu sa môžu tešiť aj na sprievodné štúdiá so zaujímavými hosťami.


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti