Hrnčár v Talkshow V polčase: Pohronie sa ide pokúsiť o zázrak

Moderátor Slavo Jurko a Norbert Hrnčár v Talkshow V polčase.
Zdroj: TV Markíza

Hosťom moderátora Slava Jurka bol futbalový expert Norbert Hrnčár.

Pred prvým jarným kolom privítal moderátor Slavo Jurko v Talkshow V polčase futbalového experta a trénera Norberta Hrnčára. Spoločne rozobrali zmeny v kádroch jednotlivých tímov Fortuna ligy. V niektorých mužstvach bol pohyb v kádri veľmi výrazný. Najviac odchodov zaznamenalo Pohronie. Žilinu opustila šestica futbalistov.

Rovnako aj v angažovaní nových tvárí bolo najaktívnejšie Pohronie, kde prišlo až 12 novicov. Najväčší pohároví ašpiranti zaznamenali príchod troch hráčov. Pohronie sa bude spoliehať v boji o záchranu napríklad na Jaroslava Mihalíka, ktorý je známy z pôsobenia v Žiline. Podľa experta Norberta Hrnčára sa posledný tím tabuľky ide pokúsiť o zázrak a zachrániť sa v súťaži.

Zaujímavú posilu získal do mužstva aj Vion Zlaté Moravce, ktoré získali Tomáša Horáka. Ten prichádza do najvyššej súťaže z tretej ligy. Norbert Hrnčár verí, že sa práve tento útočník môže presadiť aj vo Fortuna lige.

Zaujímavosťou je aj presun Dejana Ilieva zo Serede do Trenčína. Naopak, vpredu tím Serede posilnil Andrej Fábry. Žilina prišla, pravdepodobne o najviac kľúčových hráčov, čo môže signalizovať, že boj o titul je už v tejto sezóne v nedohľadne.

Talkshow V polčase - vždy vo štvrtok o 18.00 h na VOYO a na TVnoviny.sk a o polnoci na Dajto.

Najväčšou stratou Fortuna ligy je však odchod Ezekiela Hentyho, ktorý bol v drese Slovana Bratislava najlepším strelcom jesene. Vedenie klubu na tento odchod reagovalo angažovaním útočníka z Atletica Madrid. Dunajská Streda stratila špílmachra Andrása Schäfera, ktorý odišiel do Unionu Berlín.

V závere relácie náš expert ponúkol svoje tipy na výsledky nadchádzajúceho Fortunaligového kola.

Celú talkshow V polčase si môžete pozrieť v priloženom videu.


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti