Talkshow V polčase: Žilina sa trápi v obrane, česť klubu zachraňujú mladíci v mládežníckej Lige majstrov

Talkshow V polčase: Žilina sa trápi v obrane, česť klubu zachraňujú mladíci v mládežníckej Lige majstrov
Zdroj: TV Markíza

Hosťom moderátora Mariána Tomčáka bol náš futbalový expert Martin Mikulič.

Spolu s jarnou časťou Fortuna ligy sa rozbieha aj pravidelná Talkshow V polčase. Hosťom v najnovšom diele relácie bol náš futbalový expert Martin Mikulič, s ktorým moderátor Marián Tomčák rozobral uplynulé - 20. kolo najvyššej súťaže. 

Preložený zápas medzi Ružomberkom a Žilinou sa dohrával až v pondelok a potvrdil to, čo sme mohli vidieť aj počas jesennej časti. Ružomberčania predviedli ďalšie ofenzívne predstavenie, Žilinčania opäť doplatili na slabú defenzívu. Najmä pri poslednom piatom góle, o ktorý sa postaral Rymarenko, sa obrana Šošonov vôbec nevyznamenala.


Talkshow V polčase - vždy vo štvrtok o 18.00 h na VOYO a na TVnoviny.sk a o polnoci na Dajto.


Zatiaľ čo žilinské “Áčko“ sa trápi, tamojší dorastenci si robia meno v mládežníckej Lige majstrov. Ich postup do osemfinále prestížnej súťaže cez Inter Miláno bol ďalšou témou talkshow.

Rozobrali sme aj vrcholiace prestupové obdobie, ktoré sa končí 22. februára. Pozastavili sme sa pri brankárskej situácii v Dunajskej Strede, kde prišla o post jednotky opora z uplynulých sezón Martin Jedlička.  

Neobišli sme ani boj o prvú šestku tabuľky a v závere relácie náš expert ponúkol svoje tipy na výsledky nadchádzajúceho kola Fortuna ligy.

Celú talkshow V polčase si môžete pozrieť v priloženom videu.TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti