Posledné kolo základnej časti Fortuna ligy sa odohrá v rovnakom čase. V ňom nás čaká zápas mesiaca

Na snímke gólová radosť hráčov Slovana.
Zdroj: TASR

Zápasy majú výkop v sobotu 26. februára o 17.00 hod.

Všetky zápasy 22., posledného kola základnej časti futbalovej Fortuna ligy sa odohrajú v sobotu 26. februára s výkopom o 17.00 h. Informoval o tom oficiálny portál najvyššej slovenskej súťaže.
„Už v ňom neuvidíme boj o prvú šestku. Vôbec prvýkrát od zavedenia nového modelu nadstavbových častí (od sezóny 2017/18) sa totiž stalo, že o účastníkoch nadstavby o titul, resp. nadstavby o udržanie sa je rozhodnuté už pred posledným kolom základnej časti. O zaujímavé futbalové momenty v 22. kole Fortuna ligy však núdza nebude. Stále sa hrá o dôležité body, o lepšie postavenie v tabuľke, o lepšiu východiskovú pozíciu v nadstavbe, o titul, o udržanie sa. Ťahák programu je navyše tradičné derby ŠK Slovan Bratislava – Spartak Trnava," uviedla stránka fortunaliga.sk.

Zdroj: TVNOVINY.sk

Kompletné kolo uvidia diváci tradične na VOYO, okrem toho takisto už tradične dva zápasy na televíznych obrazovkách. Najslávnejšie slovenské derby ŠK Slovan – Spartak Trnava prinesie Dajto, priamy súboj o 4. priečku tabuľky FC DAC 1904 Dunajská Streda – MŠK Žilina odvysiela Nova Sport.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti