VIDEO: Anketu Gól mesiaca vo februári jednoznačne ovládol legionár Serede Roko Jureškin

Gól mesiaca
Zdroj: TV Markíza

Gól mesiaca zaznamenal do siete Michaloviec.

Fortuna liga pokračovala aj počas februára a fanúšikovia v nej mohli opäť  sledovať zaujímavé a napínavé súboje . Po zimnej prestávke sa v našej najvyššej súťaži dohrávali tri kolá základnej časti. Uplynulý víkend sa už rozbehla nadstavba a mužstvá sa rozdelili na skupinu o titul a o udržanie sa. Kompletný sumár prvého kola nadstavby sme zosumarizovali v magazíne Góóól, ktorý nájdete na Voyo.

Práve včera o polnoci skočilo hlasovanie v pravidelnej ankete Gól mesiaca. Duely vo Fortuna lige ponúkli viacero krásnych gólových momentov. Do finálovej pätice v našej ankete sa napokon dostali presné zásahy Roka Jureškina zo Serede, Vasila Božikova zo Slovana Bratislava, Martina Rymarenka z Ružomberka, Taofiqua Jibrila, ktorý si aktuálne oblieka dres Vionu Zlaté Moravce a Matúša Rusnáka zo Žiliny.

Hlasovanie fanúšikov napokon ovládol práve legionár zo Serede Roko Jureškin, ktorý má za sebou naozaj vydarený február, v ktorom okrem kvalitných výkonov ponúkol aj gólovú lahôdku, keď sa presadil do peknej akcii v 20. kole do siete Michaloviec. Svojich konkurentov nechal za sebou s výrazným odstupom, keď získal viac ako 42 percent hlasov.

Gól Roka Jureškina do siete Michaloviec:

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti