VIDEO: Pohronie si s Mikulášom body podelilo. Liptáci nedokázali zužitkovať početnú výhodu

Reportáž z Televíznych novín sa automaticky prehrá po reklame

Oba tímy bojujú vo Fortuna lige o holú existenciu.

Futbalisti FK Pohronie remizovali v 3. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o udržanie s MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:1.

FK Pohronie - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:1 (1:1)
Góly: 16. Steinhübel – 44. Andrić, ŽK: Pajer, Blahút, Šimčák (všetci Pohronie), ČK: 67. Pajer po druhej ŽK
Pohronie: Le Giang - Sanneh, Pajer, Bangala (77. Šmatlák), Klabník, Šimčák – Steinhübel, Ožvolda (46. Hašek), Blahút (87. Ladji), Mihalík (87. Sandal) -Lačný
Liptovský Mikuláš: Luksch – Krčík, Šindelář, Nagy, Pavúk – Václavik, Gerát (79: Bielák) – Laura, Staš, Flak (58. Pinte) – Andrić (79. Voško)

Po úvodnom oťukávaní prevzali taktovku zápasu do rúk domáci a v 16. minúte sa ujali vedenia. Po centri Bangalu sa dostal k lopte Steinhübel, ktorý hlavou prekonal Lukscha. Hráči Pohronia pokračovali v tlaku a po zákroku na Lačného v šestnástke sa dožadovali pokutového kopu, no rozhodca neukázal na biely bod.

V 32. minúte nevyužil veľkú šancu na zdvojnásobenie náskoku Blahút a tesne pred odchodom do šatni sa to Pohroniu vympostilo. V 44. minúte zostal po centri Flaka na zadnej žrdi nekrytý Andrič a vyrovnal na 1:1.

V druhom polčase oslabil domácich Pajer, ktorý po druhej žltej karte musel ísť predčasne do kabín. Liptáci však početnú výhodu nevyužili. Pri šanci striedajúceho Voška sa v závere vyznamenal Le Giang.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti