V novom spote Futbalu v meste si zahral Marek Hamšík so synom Lucasom

V novom spote Futbalu v meste si zahral Marek Hamšík so synom Lucasom
Zdroj: ÚLK

Projekt Fortuna ligy a partnerov na čele s generálnym o.z. BILLA ľuďom pre mladé talenty do 11 rokov Futbal v meste má nový reklamný spot. Zahral si v ňom ambasádor projektu Marek Hamšík a jeho syn Lucas.

V novom reklamnom spote projektu Futbal v meste si zahral hlavný ambasádor projektu Marek Hamšík a jeho mladší syn Lucas. Spot symbolizuje krásny detský futbalový sen stať sa profesionálnym futbalistom. Malý futbalista, v tomto prípade syn Mareka Hamšíka Lucas, túži stať sa veľkou futbalovou superstar, podobnou, akou je Marek Hamšík. Spot ukazuje prerod detského sna na realitu a podčiarkuje, že všetko je možné. Mottom celej kampane Futbalu v meste i spotu je veta „Každý sen sa nejako začína, ten tvoj na futbale v meste,“ ktorú v závere nahovorí Marek Hamšík.

Zaujímavosťou je, že Marek a syn Lucas sa pri natáčaní nestretli. Lucas bol pri natáčaní v Bratislave na Národnom futbalovom štadióne Tehelné pole, Marek bol v tureckom Trabzone. Úlohu manažéra, ktorý predstavuje novú posilu v tíme si zahral v spote aj bývalý futbalista, dnes televízny expert predovšetkým na Fortuna ligu Martin Mikulič. 

Pozrite si nový spot Futbalu v meste:

 

Futbal v meste je v poradí už tretí ročník futbalovej roadshow, resp. série futbalových turnajov v šiestich mestách na Slovensku (Bratislava, NItra Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov). Hlavnou časťou projektu je turnaj detí do 11 rokov, na ktorý môžu futbalové družstvá alebo školy registrovať svoje tímy do 11 rokov (chlapci a dievčatá narodení 2011 a neskôr). Najskôr sa v mestách rozohrajú semifinálové turnaje, z ktorých 16 najlepších tímov postúpi do celoslovenského finále, ktoré je na programe na konci augusta v Bratislave pri Eurovei. Okrem spomenutých turnajov sú na programe aj ďalšie aktivity a pripravený je celý rad futbalových atrakcií. Tímy navyše hrajú o ceny v celkovej hodnote až 20.000 eur. Všetky informácie a registrácie sú dostupné na  www.futbalvmeste.sk.      

Generálnym partnerom projektu je o.z. BILLA ľuďom, hlavnými partnermi sú BILLA, VOYO a R-Gol.com.

KEDY A KDE BUDE FUTBAL V MESTE     

  • 30.4.2022 – Bratislava (Eurovea)  
  • 7.5.2022 – Prešov (Námestie legionárov, divadlo Jonáša Záborského)  
  • 28.5.2022 – Nitra (Svätoplukovo námestie)  
  • 4.6.2022 – Košice (OC Aupark)  
  • 11.6.2022 – Žilina (Hlinkovo námestie)  
  • 18.6.2022 – Banská Bystrica (OC Terminal)   
  • August 2022 – finále (Bratislava, Eurovea)

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.