Pomohol by Žiline zahraničný tréner? Takto to zhodnotil v relácii V polčase náš expert

Pomohol by Žiline zahraničný tréner? Takto to zhodnotil v relácii V polčase náš expert
Sprava expert Martin Mikulič a moderátor Andrej Zvolenský. Zdroj: reprofoto: tvnoviny.sk

Jedným zo šlágrov najbližšie 8. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy mal byť súboj Ružomberka so Žilinou, ktorý však napokon pre prípady ochorenia COVID-19 a aj zranenia v domácom tábore museli preložiť. Paradoxne, ide o druhý odložený duel ročníka 2021/2022 medzi týmito tímami. Moderátor Andrej Zvolenský s expertom Martinom Mikuličom sa v úvode relácie bližšie pozreli na zdravotné indispozície Liptákov.

Následne sme sa presunuli k dohrávke 5. kola skupiny o udržanie sa medzi Trenčínom a Zlatými Moravcami, v ktorom sa zrodilo až sedem gólov. Hosťom sa po tejto prehre opäť o čosi stisla slučka okolo krku v podobe účasti v baráži o zotrvanie medzi slovenskou elitou.

Talkshow V polčase - vždy vo štvrtok o 18.00 h na VOYO a na TVnoviny.sk a o polnoci na Dajto.

V druhej časti relácie sme sa primárne venovali najtradičnejšiemu slovenskému derby medzi Slovanom Bratislava a trnavským Spartakom, ktoré je na programe v nedeľu 1. mája o 20.00 hod. V posledných dňoch sa veľa rieši aj dejisko finále Slovnaft Cupu, o čom SFZ informoval v pomerne krátkej dobe.

Následne sme v tomto vydaní relácie V polčase tiež spomenuli sviatok, ktorý čaká Slovensko, a síce organizovanie majstrovstiev Európy do 19 rokov na prelome júna a júla. Bodku dala zmienka o Žiline, ktorá sa môže pýšiť najväčšou minutážou odchovancov v európskych ligách mimo top 5. V samom závere sme sa pobavili o tom, či by šošonom pomohol zahraničný tréner.

Celú talkshow V polčase si môžete pozrieť v priloženom videu.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme V polčase

Dôležité udalosti