Tohtoročné Hviezdy deťom budú poriadne nabité. Tešiť sa môžete na tieto osobnosti

Archívna snímka akcie Hviezdy deťom.
Archívna snímka akcie Hviezdy deťom. Zdroj: AS Trenčín

Už nadchádzajúcu nedeľu 19. júna 2022 nás čaká najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku a plný deň zábavy s akciou „Hviezdy deťom“. Štrnásty ročník sa rovnako ako je tradíciou v posledných rokoch uskutoční v areáli trenčianskeho Hoss Sport Center. Začiatok akcie je naplánovaný na 12.00 h. Informuje o tom na svojej stránke AS Trenčín.

Návštevníci si môžu vyskúšať florbal, hádzanú, bedminton, basketbal, sledge hokej alebo bocciu. Pripravené sú atrakcie pre najmenších, ale aj tých odrastenejších, autogramiáda, futbaloví freestylisti, tanečné vystúpenia pre deti, hudobné vystúpenie Lukáša Adamca a množstvo sprievodných aktivít.

Hlavným lákadlom však zostávajú osobností nielen športovej scény, ktoré budú hrať plážový futbal a volejbal. Potvrdiť vám môžeme účasť Mariána Hossu, Jána Ďuricu, Andreja Sekeru, Jána Volka, Tomáša Tatara, Zuzany Štefečekovej, Adama Sýkoru, Martina Fehérváryho, Moniky Chochlíkovej, Marka Daňa, Marcela Hossu, Marcela Forgáča, Domiho Halyho, Richarda Lintnera, Dominiky Roškovej, Barbory Piešovej a mnohých ďalších. Chýbať nebude ani fortunaligový tím AS Trenčín. Je možné, že to bude posledná možnosť, kde stretnete najväčšiu mladú osobnosť našej futbalovej ligy Jakuba Kadáka.

Veľkým lákadlom budú dva exhibičné zápasy. V plážovom futbale sa reprezentační futsalisti a hráči malého futbalu stretnú v prestížnom súboji s futbalistami. Plážový volejbal si zahrajú kapitáni tímov proti tímu fanúšikov. Zápas bude komentovať „happiness manažér“ Ladislav Borbély.

Celý program nájdete TU.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti