Ružomberok predĺžil zmluvu s brankárskou jednotkou aj mladým stredopoliarom

Ružomberok predĺžil zmluvu s brankárskou jednotkou aj mladým stredopoliarom
Na snímke brankár Ivan Krajčírik (Ružomberok) inkasuje prvý gól počas zápasu 2. kola skupiny o titul vo Fortuna lige medzi ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok. Zdroj: TASR

Slovenský futbalový brankár Ivan Krajčírik podpísal s MFK Ružomberok nový kontrakt do konca sezóny 2025/2026. K podpisu zmluvy prišlo tri dni po tom, ako zažiaril vo fortunaligovom dueli proti Spartaku Trnava (3:2).

„K tomu kroku už malo dôjsť skôr, ale nejaký čas trvalo, kým sme sa dohodli na podmienkach. Som len rád, že táto spolupráca bude ďalej pokračovať, nemám sa kde ponáhľať,“ uviedol 22–ročný Krajčírik, ktorý v najvyššej slovenskej súťaži odchytal 63 zápasov.

Na ďalšom pôsobení do konca súťažného ročníka 2025/2026 sa s Ružomberkom dohodol aj stredopoliar Oliver Luterán. „Som len rád, že klub prišiel s takýmto návrhom. Beriem to ako vyjadrenie spokojnosti s mojou doterajšou prácou. Momentálne som maximálne spokojný aj so svojou zápasovou vyťaženosťou,“ uviedol 21–ročný Luterán, pri ktorého mene je 41 fortunaligových čiarok.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti