Trnavu posilnil mladý Nigérijčan Ali Baba. "Dôležité bude, čo ukážem na ihrisku"

Trnavu posilnil mladý Nigérijčan Ali Baba. "Dôležité bude, čo ukážem na ihrisku"
Na snímke tréner Spartaka Trnava Michal Gašparík počas tlačovej konferencie pred začiatkom novej sezóny. Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj

Do kádra futbalistov Spartaka Trnava pribudol mladý Nigérijčan Sudais Ali Baba. Dvadsaťdvaročný útočník podpísal s fortunaligistom zmluvu na jeden rok s ďalšou opciou.

„Som rád, že môžem byť súčasťou takého klubu, akým je Spartak. Môžem o sebe hovoriť čokoľvek, ale najdôležitejšie bude aj tak to, čo ukážem na ihrisku," uviedol pre klubový web Ali Baba, ktorý je využiteľný na hrote útoku alebo na krídlach.

Prečítajte si tiež:

​Prvý profesionálny kontrakt podpísal v Grécku

V roku 2018 podpísal prvý profesionálny kontrakt s gréckym klubom Asteras Tripolis, vlani hosťoval v konkurenčnom tíme Xanthi.

„Na rozdiel od Taiwa, ktorý bol okamžitou náhradou za Yusufa, je príchod Sudaisa dlhodobejším projektom. Rozhodovali sme sa dlhšie, mali sme na výber viacero takýchto mladých hráčov, ktorým plánujeme dopriať čas na aklimatizáciu. Sudais je vyskautovaným hráčom renomovanej agentúry a máme naňho veľmi dobré odporúčanie," vysvetlil prezident trnavského klubu Peter Macho.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Fortuna ligy na VOYO

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti