Ďalšie zmeny v Slovane: Hrnčára pustili na hosťovanie do Belgicka, Rabiu nepredĺžil zmluvu

Ďalšie zmeny v Slovane: Hrnčára pustili na hosťovanie do Belgicka, Rabiu nepredĺžil zmluvu
David Hrnčár s dresom SK Beveren. Zdroj: Facebook/SK Beveren

Slovenský futbalista David Hrnčár bude v jarnej časti sezóny pôsobiť v Belgicku. Dvadsaťpäťročný univerzál Slovana Bratislava bude hosťovať v druholigovom tíme SK Beveren, informoval o tom web skslovan.com. V dohode medzi klubmi je zahrnutá aj prípadná opcia.

Hrnčár sa do Slovana vrátil po viacerých hosťovaniach v lete 2021. Prispel k zisku majstrovského titulu a bol pri dvoch účastiach v skupinovej fáze Európskej konferenčnej ligy.

V úvode prebiehajúcej sezóny bol po piatich kolách najlepším strelcom našej ligy, keď strelil 5 gólov. Jesennú časť napokon uzavrel s bilanciou 7 gólov v 20 zápasoch.

Rabiu sa dohodol so Slovanom na predčasnom rozviazaní zmluvy

Vedenie slovenského futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava sa dohodlo na predčasnom ukončení spolupráce s Ibrahimom Rabiuom. Tridsaťjedenročný Nigérijčan mal s úradujúcim majstrom kontrakt pôvodne do leta 2023.

„Aj vzhľadom na pretrvávajúce zdravotné ťažkosti, kvôli ktorým Rabiu odohral v tejto sezóne len 149 súťažných minút, hľadal klub s hráčom možnosti korektného riešenia danej situácie. Vedenie belasých sa napokon s Ibim dohodlo na predčasnom rozviazaní zmluvy,“ napísal klub na sociálnej sieti.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.