Trenčín sa rozlúčil s viacerými hráčmi. Jednému z nich sa vedenie špeciálne poďakovalo

Trenčín sa rozlúčil s viacerými hráčmi. Jednému z nich sa vedenie špeciálne poďakovalo
Zľava Kingsley Madu (Trenčín), Adam Hanes (Banská Bystrica) a Eynel Domingos (Trenčín) v zápase 8. kola Fortuna ligy. Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

V kádri futbalového klubu AS Trenčín sa pred štartom letnej prípravy udiali viaceré zmeny. V budúcom ročníku už nebudú obliekať dres tímu Filip Bainovič, Kingsley Madu, Philip Azango, Samuel Lavrinčík a Lukáš Ďuriška. Vedenie fortunaligového tímu o tom informovalo na svojej oficiálnej webstránke.

Prečítajte si tiež:

„Špeciálne poďakovanie patrí Ďuriškovi, ktorý prišiel ako odchovanec klubu pomôcť mladému mužstvu. Odviedol skvelú prácu a bolo veľkou škodou, že ho v druhej polovici sezóny zastavilo zranenie. V budúcnosti sa však naše cesty môžu opäť spojiť. Rovnako zdravotné problémy zahrali v prípade Lavrinčíka. Zranenie zastavilo jeho rast. Napriek tomu sme prejavili záujem o ďalšiu možnú spoluprácu, no napokon sme sa nedohodli na podmienkach vyhovujúcich obom stranám," povedal pre astrencin.sk technický riaditeľ klubu Andrej Žáčik.

Podľa vedenia ešte môže prísť aj k ďalších odchodom, klub o nich bude informovať. Trenčania skončili v uplynulej sezóne Fortuna ligy na 9. mieste.

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti