Návrat opory i Európy. Pod Dubňom lanária posily z Česka

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Futbalisti MŠK Žilina odštartovali v pondelok letnú prípravu na sezónu 2023/2024. Mužstvo českého trénera Jaroslava Hyneka bude Slovensko reprezentovať aj v Európskej konferenčnej lige. Súťažné zápasy začne 13. júla v prvom predkole, meno svojho súpera sa dozvie v utorok (20. júna) počas žrebu.

Na úvodnom tréningu nového ročníka sa realizačnému hlásilo 26 hráčov a traja brankári. Medzi nimi boli aj niektoré staronové tváre ako Patrik Myslovič a tradične aj mladé talenty z projektu. Minimálne v úvode môžu zabojovať o svoju šancu Eric Bile, Timotej Kudlička, Ivan Mensah či Henry Addo.

Prečítajte si tiež:

Trénerom budú najbližšie dni chýbať reprezentanti - Dávid Ďuriš, Ľubomír Belko, Dominik Javorček, Adrián Kaprálik, Martin Gomola a Andrej Stojchevski. K tímu sa pripoja až pred sústredením v Rakúsku (1. júla).

Pre Hyneka to bude druhá sezóna na lavičke tímu spod Dubňa. Žilinčania nastúpia v príprave na päť duelov. Prvý odohrajú v sobotu 24. júna na ihrisku druholigovej Považskej Bystrice, následne sa stretnú so Zlínom.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.