Rozprávka, ktorá sa raz končí v nebi, inokedy v pekle. Prichádza pokračovanie úspešného dokumentu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Po úspechu prvej série sa futbaloví priaznivci, obzvlášť trnavského Spartaka, môžu tešiť na pokračovanie dokumentu Do neba a do pekla, ktorý približuje príbeh „bílych andelov“, ktorí  oslavujú v tomto roku storočnicu.

Voyo Originál nadväzuje na úspech prvej série ďalšími štyrmi, drámou nabitými časťami, na ktoré sa futbaloví fanúšikovia a diváci Voyo môžu tešiť už od piatka 30. júna 2023.

Prečítajte si tiež:

Psychický tlak na hráčov

​Pokračovanie dokumentu prináša surové emócie v ešte hlbšom zákulisí. Psychický tlak, ktorý hráči prežívajú sa v kľúčovej sezóne len stupňuje.

Tréningy sú čoraz náročnejšie, tréner čoraz prísnejší, vysnívané výsledky neprichádzajú. Stá sezóna klubu ukazuje svoju nepríjemnú daň – a jej nápor vyvrcholí vo veľkolepom finále.

Nové časti divákom ponúknu doposiaľ nevidený pohľad do súkromia hráčov A-tímu. Životy ich lások sú plné neustáleho sťahovania sa za novými klubmi, sprevádza ich všadeprítomný strach zo zranení, bojujú s motiváciou, otázkami o budúcnosti po futbale.

Prečítajte si tiež:

Výjazdy fans a valcovanie majiteľa

​Diváci uvidia výjazdy futbalistov do tetovacích salónov, pokusy o záhradkárčenie, či priamo nemocničnú sálu a operáciu menisku.

Nebudú chýbať ani motivácie majiteľov klubu a ich prvé verejné vyjadrenia o kúpe futbalového klubu či príbehy sponzorov a podporovateľov, ktorí klubu prispievajú z vlastného vrecka.

V pokračovaní Voyo Originálu sa diváci môžu tešiť aj na neutíchajúce odhodlanie verných, príbeh prezidenta klubu, ktorý v sekunde pripevní na svoje luxusné auto valec a upraví svojim hráčom tréningové ihrisko.

Prečítajte si tiež:

Zákulisie osláv

​Zaujme tiež dojemný osud trnavskej legendy, fanúšika Piráta, ktorý si pre stávku neholil bradu, až kým Andeli nezískali majstrovský titul.  

Samozrejme, nebudú chýbať ani víťazné momenty, v ktorých sa lojalita oddanej komunity stala hnacou silou celého tímu.

Dokument prinesie exkluzívne zábery nevideného zákulisia osláv zisku pohára, v chvíľach, v ktorých vybuchol svet a mesto pre svoj klub vzbĺklo červenými plameňmi.

Prichádza futbalová rozprávka, ktorá končí niekedy v nebi, niekedy v pekle. Vyberte si, odkiaľ je najlepší výhľad. Už od piatka 30. júna 2023 exkluzívne na Voyo.

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Do neba a do pekla: Spartak Trnava

Dôležité udalosti