Tom Hanks s manželkou majú koronavírus

Tom Hanks (61) s manželkou Ritou Wilson (61) na Zlatých glóbusoch
Zdroj: Jordan Strauss/Invision/AP

Izolovali ich v nemocnici v Austrálii.

Americký herec Tom Hanks a jeho manželka, americká herečka Rita Wilson, ktorí sú aktuálne v Austrálii, majú koronavírus. Pozitívne výsledky ich lekárskych testov vo štvrtok oznámil na Instagrame samotný Hanks.

Uviedol, že on aj jeho polovička dostali teplotu počas pobytu v Austrálii, kde bol Hanks v súvislosti s prípravou nového filmu o živote Elvisa Presleyho.

"Ahojte priatelia, Rita a ja sme v Austrálii. Cítili sme sa trochu unavení, akoby sme mali nádchu, a nejaké telesné bolesti... Aby sme postupovali správne, ako je teraz vo svete potrebné, nechali sme sa otestovať na koronavírus, a testy nám vyšli pozitívne," napísal 63-ročný Hanks v príspevku na Instagrame.

Zdroj:Instagram/tomhanks

Dodal, že so svojou rovnako starou manželkou budú teraz izolácii a pod dohľadom dokým, to bude z bezpečnostných dôvodov potrebné, pričom fanúšikov sa chystajú o svojom stave informovať na sociálnych sieťach.

Sestričky v Taliansku odpadávajú od únavy. Koronavírus nemocnice nezvládajú

Herecký pár po potvrdení koronavírusu izolovali v nemocnici v meste Gold Coast na východe Austrálie, oznámili zdravotníci z austrálskeho štátu Queensland.  Hanks je prvou legendárnou hollywoodskou hviezdou, ktorá verejne oznámila, že má koronavírus. Herec v minulosti tiež informoval, že trpí cukrovkou tzv. sekundárneho typu, ktorá sa považuje v súvislosti s koronavírusom za rizikový faktor.

Zdroj: Instagram/ritawilson

V Austrálii dosiaľ potvrdili vyše 130 prípadov nákazy koronavírusom, ktorý si tam zároveň už vyžiadal tri ľudské životy. 

Fanúšikovia z celého sveta manželom posielajú veľa energie.

LOS ANGELES/TASR
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Koronavírus

Dôležité udalosti