Vládne opatrenia príde do mimoriadnej relácie vysvetľovať premiér Igor Matovič

Londýnčania cestujúci v metre
Londýnčania cestujúci v metre Zdroj: TV Markíza

Zlatica Švajdová Puškárová privíta predsedu vlády Igora Matoviča, ktorý divákom vysvetlí, čo potrebujú vedieť o vládnych opatreniach.

Aj dnes večer, vo štvrtok 2. apríla 2020, odvysiela TV Markíza so začiatkom o 20.30 h ďalšie vydanie spravodajského špeciálu Koronavírus: Mimoriadna relácia, hosťom bude premiér Igor Matovič a hlavnou témou budú vládne opatrenia.
 
Spojíme sa s profesorom a farmakológom Jánom Kyselovičom, ktorý povie viac informácií o novom lieku Remdesivir, a či je tento liek novou nádejou pri liečbe koronavírusu. Profesor Viliam Donič z Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach porozpráva o unikátnej slovenskej metóde pľúcnej ventilácie a či ich máme dostatočný počet pri záchrane ľudských životov. Profesor Robert Hatala, prednosta klinickej kardiológie a angiológie Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb, vyvráti fámy o tom, že lieky na vysoký krvný tlak zvyšujú náchylnosť na infikovanie koronavírusom.
 
Obľúbená herečka a komička Petra Polnišová žila dva roky v Taliansku, v oblasti aktuálne najviac postihnutej koronavírusom. Ako vidí súčasnú situáciu ona?

Toto a omnoho viac sa dozviete už dnes večer o 20.30 h na Markíze.


BRATISLAVA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zlatica Puškárová Švajdová

Dôležité udalosti