Muž nakazený koronavírusom napľul na osobu pred sebou. Onedlho na to zomrel vo vlaku

Tori a Jeremy na druhom rande.
Zdroj: YouTube/Daily Mail

Na videozázname je vidieť, že sa necítil dobre, chodil bez rúška a ohrozoval ľudí okolo seba.

Priemyselná kamera na železničnej stanici v thajskom Bangkoku zaznamenala nepríjemný incident. Muž nakazený koronavírusom napľul na osobu pred sebou, ktorá čakala pred automatom na lístok na vlak. Onedlho na to muž zomrel vo vlaku, uviedol Daily Mail.

Anan Sahoh (†56) zrejme nevedel, že je nakazený, ale jeho správanie hraničí z bezohľadnosťou a ignoráciou prísnych opatrení v krajine. Po stanici sa pohyboval s odkrytou tvárou, aj napriek tomu, že mal rúško. Navyše na jednu osobu bezdôvodne napľul.

Keď nastúpil do vlaku smerujúceho do mesta Narathiwat, začal mať vážne zdravotné problémy. Zvracal a zvíjal sa v kŕčoch. Našli ho mŕtveho ležať na chodbe vlaku vedľa toalety.

Úrady teraz zverejnili video z bezpečnostnej kamery, aby vypátrali osoby, ktoré prišli s nakazeným mužom do kontaktu. Miestne média uviedli, že mužovi zmerali na stanici aj teplotu, ale žiadnu nemal.

Anana skontrolovali aj vo vlaku, pretože sa necítil dobre. Ponúkli mu, aby si oddýchol na ďalšej stanici, no odmietol. Neskôr ho našli mŕtveho. Úrady evakuovali vozeň, ktorý potom odpojili a celý dezinfikovali.

Bohužiaľ sa u zosnulého, ktorý sa vrátil z Pakistanu, potvrdil test na ochorenie COVID-19. Okrem toho mal dlhodobo cukrovku. Všetci cestujúci z vlaku tak budú musieť byť v karanténe.

V súčasnosti v Thajsku evidujú cez 1 800 nakazených a 15 úmrtí.

https://www.youtube.com/watch?v=IyhG8pLUipY


BANGKOK/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Covid-19

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.