Láska v čase koronakrízy. Pár sa spoznal počas „balkónového koncertu“, teraz chystá svadbu

Hoci boli susedmi dlhé roky, nikdy predtým sa nestretli.

Nebyť pandémie koronavírusu, zrejme by sa nikdy nestretli. Taliansky pár Paola Agnelli a Michele D'Alpaos však paradoxne práve vďaka nej chystá svadbu. Spoznali sa počas prísnej karantény, ktorú vláda v Taliansku nariadila ešte počas prvej vlny a odvtedy je z nich nerozlučná dvojica, píše Daily Mail.

Pár dostal prezývku Rómeo a Júlia, pretože sa spoznali na balkónoch vo Verone počas jedného z komunitných koncertov, ktorými si talianski obyvatelia krátili dlhé karanténne chvíle.

Tridsaťosemročný Michele si všimol o dva roky staršiu právničku Paolu, keď počas koncertu pomáhala sestre, huslistke Lise. Michelovi sa podarilo Paolu vyhľadať na Instagrame, a tak sa skontaktovali. Dokonca jej vytvoril aj transparent s jej menom, ktorý zavesil na najvyššie poschodie domu, v ktorom býva, aby jej dal najavo svoje sympatie.

Keďže sa však kvôli obmedzeniam nemohli stretnúť, prvé týždne si len písali na sociálnej sieti a pretelefonovali spolu dlhé hodiny. Dohodli sa však, že keď karanténa skončí, dajú si rande v neďalekom parku.

V máji sa napokon dvojica skutočne stretla a dnes spolu plánujú svadbu. „Určite sa vezmeme, musíme si len vybrať dátum. Zvažujeme obrad na veľkej strešnej terase bytovky, v ktorej bývam, čo by dávalo zmysel, keďže sme sa spoznali práve na balkóne,“ uviedol Michele.

Dvojica spolu začiatkom septembra absolvovala aj dovolenku. Paradoxom však zostáva, že hoci Paola a Michele boli susedmi dlhé roky, nikdy predtým sa nestretli.

My love❤❤❤

Uverejnil používateľ Paola Agnelli Štvrtok 17. septembra 2020

Zdroj: Facebook / Paola Agnelli

VERONA/tvnoviny.sk, lm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Láska

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.