Pozitívni poslanci nám opísali, ako sa cítia. Nie je to žiadna chrípka, odkazujú

Miroslava Fabušová.
Zdroj: TV Markíza

Poslanci Potocký a Bubnár sú pozitívni už niekoľko dní.

Medzi poslancami, ktorí sa nakazili novým koronavírusom, je aj dvojica Jozef Bubnár a Milan Potocký z klubu OĽaNO. Na to, kde sa mohli nakaziť a ako sa cítia, sa ich pýtala naša redaktorka Gabriela Kajtárová.

Bubnár priblížil, že dnes sa po troch dňoch zobudil bez zimnice a horúčky. "Nie je to nič fatálne, ale zažívam divnú dobu. Za celých mojich 33 rokov som nemal žiadne vírusové ochorenie. Toto je asi prvý vírus, čo sa dostal do môjho tela a borím sa s tým dosť ťažko," opísal svoj stav.

V karanténe je so svojou rodinou. Príznaky začína mať už aj jeho manželka. Nakaziť sa mal práve od poslaneckého kolegu Potockého.

Celý rozhovor s poslancom Bubnárom si pozrite tu:


Spomínaný poslanec Potocký je v karanténe už piaty deň. Keďže nepochádza z Bratislavy, k dispozícii má poslanecký byt, v ktorom sa aktuálne nachádza.

"Začalo to tým, že som mal od začiatku triašku a zimnicu. Som malátny a keď sa chvíľu prejdem po byte, už som unavený," priblížil. Sám presne nevie, kde mohol nákazu chytiť.

Celý rozhovor s polancom Potockým si pozrite tu:

Poslanec Kašper: Pravdepodobne som sa nakazil v parlamente

Pozitívny test na koronavírus mal pred štyrmi dňami aj poslanec strany Sme Rodina Igor Kašper (40). Podľa svojich slov sa mohol nakaziť v parlamente, kde sa viacerí jeho kolegovia poslanci zo strany ĽSNS pohybovali bez rúšok už potom čo sa nakazili koronavírusom.

Kašper opísal priebeh ochorenia ako mimoradne nepríjemný. Teraz už sa cíti lepšie, no niekoľko dní mal vysoké teploty, pociťoval bolesť hlavy, kĺbov a mal aj zimnicu.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Covid-19

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.