Jaroslav Naď a Veronika Remišová majú koronavírus. Naďa trápia aj príznaky

Evelyn a hospodár Martin
Zdroj: TASR

Testovaný bol dnes.

Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) mal pozitívny výsledok testu na ochorenie COVID-19. Informoval o tom na sociálnej sieti.

"Tak práve som sa dozvedel, že dnešný PCR test preukázal moju pozitivitu. Od rána som sa necítil dobre, teraz mám vysokú teplotu, bolesť hlavy a celého tela. Čuch aj chuť zatiaľ mám," napísal Naď. Vyzval ľudí, aby dávali na seba pozor a ak môžu, ostali doma.

SOM PCR POZITÍVNY Tak práve som sa dozvedel, že dnešný PCR test preukázal moju pozitivitu. Od rána som sa...

Uverejnil používateľ Jaro Naď - minister obrany SR, OĽANO Piatok 18. decembra 2020

Veronika Remišová

Ministerka investícií a predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová má pozitívny výsledok testu na ochorenie COVID-19. Informovala o tom na sociálnej sieti.

Nie dobrá správa zastihla aj mňa, dnešný test na COVID som mala pozitívny. Vianoce sme si všetci plánovali ináč, ja som...

Uverejnil používateľ Veronika Remišová Piatok 18. decembra 2020

Otestovať sa bola v piatok po tom, čo premiér Igor Matovič (OĽANO) oznámil, že má pozitívny výsledok testu na nový koronavírus.

"Vianoce sme si všetci plánovali ináč, ja som chcela do našej rodinnej bubliny po otestovaní zobrať aj mamu, ktorá žije sama. Nevyšlo nám to. Budem celé sviatky v izolácii, srdcom so svojimi blízkymi," napísala Remišová a vyzvala na dodržiavanie opatrení.

V súvislosti s pozitívnym výsledkom testu premiéra sa v piatok nechalo otestovať alebo nastúpilo do izolácie viacero členov vlády a koaličných lídrov.

Z členov vládneho kabinetu je z dôvodu kontaktu s pozitívnou osobou už od utorka (15. 12.) v karanténe minister životného prostredia Ján Budaj (OĽANO) a tiež šéf agrorezortu, minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Ján Mičovský (OĽANO), ktorý na začiatku týždňa potvrdil, že sa nakazil novým koronavírusom.


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Jaroslav naď

Dôležité udalosti