Dojímavá fotografia: Matka a dcéra s covidom sa držia v nemocnici za ruky. Jedna z nich zomrela

Obe sa nakazili a ležali spolu vedľa seba v nemocnici.

Britka Anabel Sharmanová (49) zverejnila dojímavú fotografiu s matkou z nemocnice. Obe sa nakazili koronavírusom a ležali spolu na izbe vedľa seba. Navzájom sa povzbudzovali a boli si oporou. Na fotografii sa držia za ruky s nádejou, že sa vyliečia. Bohužiaľ, Anabelina matka o deň na to zomrela, uviedol portál thesun.co.uk.

Maria Rico zomrela vo veku 76 rokov. Posledné minúty s ňou bola jej dcéra Anabel rovnako vo vážnom stave s ochorením COVID-19. Myslela si, že to neprežije ani ona.

Britka, ktorá je matkou troch detí, ale koronavírus porazila. Uviedla, že sa nakazila od 12-ročného syna, ktorý to priniesol zo školy. Varuje verejnosť, aby sa to isté nestalo aj im. Ochorela totiž celá rodina.

Surviving coronavirus: 'It was terrifying'

Anabel Sharma is a coronavirus survivor. She told us she's grateful to be alive after spending four weeks in intensive care. Hear her full story on BBC Sounds: https://bbc.in/37Cz2IQ

Uverejnil používateľ BBC Radio Leicester Pondelok 21. decembra 2020

Anabel s matkou museli previesť do nemocnice. Maria neskôr dcére prezradila, že podpísala papier, aby ju v prípade núdze neoživovali. Zomrela 1. novembra.

Anabel strávila v nemocnici ešte celý mesiac. Má doživotne postihnuté pľúca, ale prežila. Pre všetkých má jeden odkaz: „Ak niekto čo i len uvažuje nad porušením nariadení, tak im radím, že určite nechcú zažiť to, čo ja. Nech sa zamyslia nad tým, aké to musí byť pozerať sa na to, ako vám zomiera vlastná matka. Alebo keď niekomu oznámia, že môžete zomrieť!"

LONDÝN/jh

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Koronavírus

Dôležité udalosti