Na telo sa vracia na obrazovky: Michal Kovačič v štúdiu privíta prezidentku Zuzanu Čaputovú

1_reflex_znamka_tvnoviny.mp4
Zdroj: TV Markíza

Diskutovať budú aj o posledných horúcich politických aktualitách.

Divácky úspešná politická diskusná relácia Na telo sa na obrazovky TV Markíza vráti už túto nedeľu, 8. septembra 2019, v tradičnom čase o 13:00 hod. Moderátor Michal Kovačič v štúdiu privíta prezidentku Zuzanu Čaputovú.

Diskutovať budú o posledných horúcich politických aktualitách, ako nútený odchod štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej (Smer-SD), ďalšie prekvapujúce skutočnosti odhalené v komunikácii Mariána Kočnera či možný návrat Štefana Harabina na čelo Najvyššieho súdu.

Reč však bude aj o nadchádzajúcej pracovnej ceste prezidentky na klimatický summit OSN. S akým posolstvom pocestuje na toto rokovanie a s kým bude o týchto dôležitých otázkach hovoriť?

Prezidentka však túto nedeľu nebude jediným hosťom v relácii Na telo. V živých vstupoch budú na hlavu štátu reagovať hneď traja zástupcovia parlamentných strán - podpredseda SNS Anton Hrnko, podpredseda SaS Ľubomír Galko a Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina - Boris Kollár.

Okrem toho moderátor Michal Kovačič v Na telo odprezentuje výsledky exkluzívneho prieskumu pre TV Markíza. Agentúra FOCUS zisťovala názory Slovákov na zákon o sprísňovaní interupcií, o ktorom budú poslanci rozhodovať už na septembrovej parlamentnej schôdzi. 

Pozrite si Na telo v nedeľu, 8.septembra, o 13.00 na Markíze!


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.