Kočnerovia sú aj v informatizácii, tvrdí Truban. Žili ste aj z Kočnerovych peňazí, reaguje Raši

Hosťami Michala Kovačiča v relácii Na telo boli Michal Truban (PS/Spolu) a Richard Raši (Smer-SD).

Najnovšie vydanie relácie Na telo prinieslo opäť mimoriadne vášnivú debatu medzi predsedom Progresívneho Slovenska Michalom Trubanom a vicepremiérom Richardom Rašim.

Truban hneď na začiatku zaradil podpredsedu vlády do generácie politikov, ktorých progresívci označujú za kočnerovskú generáciu.

"Podobní Kočnerovia sú aj v informatizácii," upozornil líder Progresívneho Slovenska na oblasť, za ktorú nesie zodpovednosť práve Raši.

Richard Raši na svojho diskusného súpera reagoval, že pokiaľ chce jeho strana meniť generáciu kočnerovských politikov, mali by začať predsedom strany SPOLU Miroslavom Beblavým.

"Sám predseda vlády povedal, že nemá problém odvolať hocikoho z funkcie, ale nemôžeme konať na základe údajnej komunikácie. Musíme vedieť, čo pravda je," skonštatoval ohľadne medializovaných informácií.

Raši vytiahol na Trubana kočnerovu stránku

Vicepremiér zároveň obvinil Trubana, že jeho niekdajšia firma Websupport spravovala aj internetovú stránku, na ktorej sa prezentoval práve Kočner.

"Websupport žil aj s peňazí zo stránok s pornografickým obsahom," dodal Raši.

Líder Progresívneho Slovenska ale takúto argumentáciu striktne odmietol. Podľa neho Raši ako digitálny líder ukazuje, že nerozumie internetovým službám.

"Nevie, čo je webhosting. To je akoby ste povedali, že Facebook žije z Kočnerových peňazí preto, že si tam zaplatil reklamu," zakontroval Truban.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.