Na telo plus: Ktokoľvek z nás bude iný ako D. Kováčik, hlbšie sa klesnúť nedá, vyhlásil J. Šanta

Reflex
Zdroj: TVNOVINY.sk/ Martin Lachkovič

Kandidáti na funkciu špeciálneho prokurátora odpovedali na divácke otázky.

Moderátor Michal Kovačič privítal v relácii Na telo plus štyroch kandidátov na špeciálneho prokurátora. Ako býva zvykom, hostia aj tentoraz odpovedali na divácke otázky.

Ján Šanta, Peter Kysel, Vasiľ Špirko a Daniel Lipšic sa vyjadrili, v čom budú vo funkcii iní ako dnes už bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik.

„Každý musí byť iný, hlbšie sa už klesnúť nedá. Minulosť každého z nás garantuje, že to môže byť len a len lepšie,“ uviedol Ján Šanta.

Celé vydanie Na telo plus s kandidátmi na šéfa špeciálnej prokuratúry nájdete TU.

Vasiľ Špirko povedal, že každý z kandidátov má svoje skúsenosti a bude na ňom, ako ich využije tak, aby sa zlepšila činnosť úradu. Súhlasil aj Daniel Lipšic, podľa ktorého, ak by vo voľbe uspel ktokoľvek, bol by z neho kvalitný špeciálny prokurátor.

„Všetko bude iné, pokiaľ by bol zvolený ktokoľvek z nás. V tomto úrade bol zanedbaný menežment v spisoch, ľudských vzťahoch či smerovaní porkuratúry,“ uzatvoril Peter Kysel.

V najnovšom Na telo plus vás zaujímalo aj to, či sa Daniel Lipšic nechce vzdať kandidatúry pre upokojenie vášní v spoločnosti alebo to, čo je pre všetkých kandidátov v živote to najdôležitejšie.

Odpovede na všetky divácke otázky nájdete vo videu:


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti