Divácke otázky v Na telo: Podľa Šipoša treba počkať na koniec pandémie a potom zhodnotiť Krajčího

Hostia povedali aj to, ako vnímajú cestovanie Štefana Holého do zahraničia.

Pozvanie do Na telo prijali Monika Beňová (Smer), Jana Bittó Cigániková (SaS) a Michal Šipoš (OĽaNO). Odpovedali aj na vaše otázky.

Michala Šipoša ste sa pýtali, či vysoký počet úmrtí na COVID nie je dôvodom na odstúpenie ministra zdravotníctva Mareka Krajčího.

„Nie po každom prehratom zápase sa koná výmena trénera. Nie sme na konci zápasu, sme možno v tretej tretine, alebo pred koncom. Myslím si, že keď skončí zápas, treba to vyhodnotiť,“ odpovedal Šipoš.

Moniky Beňovej ste sa spýtali, či nezvažuje, že prestúpi do liberálnejšej politickej strany. „To, že mám niektoré názory liberýlnejšie neznamená, že by som mala odísť zo sociálno-demokratickej strany. Ja som už niekoľko rokov vo frakcii európskych sociálnych demokratov a máme tam liberálnejšie aj konzervatívne krídlo a je to tak v poriadku,“ odpovedala europoslankyňa.

Odpovedali aj na otázku, čo hovoria na výrok premiéra Igora Matoviča, že posledné týždne riadia pandemické opatrenia odborníci, či ako vnímajú cestovanie podpredsedu vlády Štefana Holého do zahraničia.

Všetky otázky a odpovede si môžete pozrieť vo videu:


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Na telo

Dôležité udalosti