Divácke otázky Na telo: Blanár vysvetlil, prečo Smer pravidelne útočí na Pellegriniho Hlas

Juraj Blanár a Mária Kolíková v Na telo.
Zdroj: TVNOVINY.sk/ Martin Lachkovič

Čo si hostia myslia o svojich straníckych lídroch?

Hosťami relácie Na telo boli ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) a popredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD), ktorí po odvysielaní diskusie odpovedali aj na divácke otázky. 

Divák Richard sa Juraja Blanára pýtal, „ako by vysvetlil, že všetci vysokopostavení poslanci Smeru a Hlasu tak po vstupe do politiky rýchlo zbohatli a užívajú si majetky a životnú úroveň, na ktoré nemohli reálne zarobiť„ Podpredseda parlamentu na to reagoval slovami, že „keď si to divák myslí, tak nech dá na každého trestné oznámenie“.

Ďalšieho diváka zaujímalo, prečo členovia Smeru útočia na programovo blízku stranu Hlas-SD, aj napriek tomu, že je to jediná strana, ktorá s nimi nevylúčila spoluprácu. „My neútočíme, my sa ich snažíme motivovať, aby robili dôslednú opozičnú politiku a boli aktívnejší," odpovedal Blanár.

Divákov zaujímalo aj to, čo má v pláne ministerka Kolíková, v prípade rozpustenia strany Za ľudí. Kolíková uviedla, že nemá v pláne zakladať novú stranu a odmietla aj možnosť, že by sa pridala k strane Progresívne Slovensko.

Vo videu sa dozviete aj to, čo si hostia myslia o svojich straníckych lídroch a ako rozkol v strane Za ľudí ovplyvňuje dianie vo vládnej koalícii.


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.