Divácke otázky: Hostia sa vyjadrili aj k téme povinného očkovania seniorov

P. Pčolinský, J. Krúpa, M. Beňová v Na telo.
Zdroj: TVNOVINY.sk/Martin Lachkovič

Divák sa opýtal Moniky Beňovej na vyjadrenie ku kontroverznej poľovníckej chate, z ktorej unikli viaceré videá a rozhovory Roberta Fica či Roberta Kaliňáka.

V nedeľnom vydaní relácie Na telo privítal moderátor Michal Kovačič troch hostí a to poslankyňu europarlamentu za stranu Smer-SD Moniku Beňovú, poslanca NR SR za hnutie OĽANO Juraja Krúpu a poslanca a podpredsedu Sme rodina Petra Pčolinského. Tí po skončení relácie odpovedali na otázky, ktoré poslali diváci.

Jedného diváka zaujímalo, aký má Monika Beňová názor na výroky kolegu Ľuboša Blahu na adresu žien a prezidentku Zuzanu Čaputovú, ktorú nazval rozzúrenou dogou. Monika Beňová sa tiež vyjadrila ku kontroverzným videám z poľovníckej chaty, na ktorých sú zaznamenané aj rozhovory Roberta Fica či Roberta Kaliňáka.

„Sľubované nájomné byty začneme realizovať, keď táto vládna koalícia zahlasuje za náš návrh zákona o štátnych nájomných bytoch, ktorá je teraz v druhom čítaní,“ reagoval zas Peter Pčolinský na otázku, kedy začne Sme rodina stavať sľúbené byty.

Ako sa vyjadrili hostia k otázke o povinnom očkovaní seniorov, ako aj odpovede na všetky divácke otázky, si pozrite v nasledujúcom videu.


BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Na telo

Dôležité udalosti