Kaliňák vs. Šeliga v dnešnej relácii Na telo. Ukážeme aj exkluzívny prieskum týkajúci sa nezaočkovaných

Na telo s Michalom Kovačičom a jeho hosťami
Zdroj: Markíza

Sledujte na TV Markíza od 13 00 hodiny.

Slovensko podpísalo obrannú zmluvu s Američanmi, parlament o nej bude hlasovať na budúci týždeň. Predseda Smeru Robert Fico hovorí, že vláda podpísala dohodu o vojenskom poddanstve a zvoláva protest.

NATO ponúklo Slovensku tisícku vojakov ako reakciu na napätú situáciu na Ukrajine. Kým premiér Eduard Heger aj predseda parlamentu Boris Kollár sú prítomnosti spojeneckých vojakov na našom území naklonení, Richard Sulík chce o tejto téme s koaličnými partnermi diskutovať.

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa postavil pred poslancov parlamentu, aby vysvetlil svoju účasť na oslavách ruskej prokuratúry. Opozícia sa snažila Žilinku chrániť obštrukciami, no poslaneckým otázkam aj o paragrafe 363 sa generálny prokurátor nevyhol.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu v relácii Na telo rozprávať s poslancom parlamentu a podpredsedom Za ľudí Jurajom Šeligom a členom predsedníctva Smeru-SD Robertom Kaliňákom.

Divákom Na telo ponúkame aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS, zameraného na spoplatnenie zdravotnej starostlivosti nezaočkovaným.

Sledujte Na telo s Michalom Kovačičom a jeho hoťami v nedeľu o 13.00 h na Markíze.

Na spravodajskom portáli tvnoviny.sk nájdete aj čerstvé vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o aktuálnom dianí rozprával moderátor Michal Kovačič s infektológom Petrom Sabakom a pediatričkou Elenou Prokopovou. 

BRATISLAVA/Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.