Na telo s Mariánom Kérym, Janou Bittó Cigánikovou a Michalom Šimečkom. O vojne na Ukrajine ale aj sociálnych opatreniach

Na telo s Mariánom Kérym, Janou Bittó Cigánikovou a Michalom Šimečkom. O vojne na Ukrajine ale aj sociálnych opatreniach
Pozvanie do relácie prijali Marián Kéry, Jana Bittó Cigániková a Michal Šimečka.

Už päť týždňov pokračuje vojnový konflikt na Ukrajine, diplomatické rokovania medzi oboma stranami konfliktu iba mierne pokročili. Krajinu stále opúšťajú stovky Ukrajincov, ktorí nachádzajú útočisko aj na Slovensku. Pre nezvládnutie manažovania utečeneckej krízy čelil tento týždeň odvolávaniu v parlamente minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO).

 Vojnový konflikt má však pre ľudí na Slovensku aj ekonomické a sociálne dopady, ktoré podľa opozície vláda nezvláda. Prezidentka Zuzana Čaputová už naznačila, že kabinet by mal situáciu urýchlene riešiť.

 Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 3. apríla 2022 v relácii Na telo rozprávať s poslancami Smeru-SD a SaS Mariánom Kérym a Janou Bittó Cigánikovou. Do diskusie sa zapojí aj podpredseda europarlamentu z Progresívneho Slovenska Michal Šimečka.

 Aj túto nedeľu sa diskusná relácia Na telo na obrazovkách TV Markíza začína v tradičnom čase o 13.00 hod.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.