Putinova trúba, povedala Remišová o Blahovi. Hostí rozhádala otázka o vojne na Ukrajine

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami relácie Na telo boli vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí) a podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha. Moderátor Michal Kovačič im tradične položil aj divácke otázky, na ktoré obaja odpovedali po živom vysielaní TV Markíza.

Diváka napríklad zaujímalo, prečo vicepremiérka Remišová rozdáva tablety dôchodcom, keď po dedinách v roku 2022 nemajú signál na mobil a nieto ešte wifi.

„Tablety sú aj s dátovým pripojením, spolupracujeme pri tom s jednotou dôchodcov, v súčasnosti máme za sebou pilotnú fázu a hodnotenie z tohto projektu. Od samotných dôchodcov je 98-percentná spokojnosť,“ odpovedala Remišová.

Prečítajte si tiež:

​ Aké dôsledky pre nás by ste očakávali, ak by predsa len jedného dňa Ukrajina prehrala vojnu s Ruskom?

„Ja si myslím, že jediné riešenie, ktoré má tento ukrajinsko-ruský spor je nejakým spôsobom sa mierovo dohodnúť. To znamená, že jedného dňa sa budú musieť dohodnúť, alebo budú naveky bojovať a zomierať. Ja som presvedčený, že mier je jediné riešenie a akým spôsobom bude sformulovaný a kto bude čo považovať za výhru a prehru. Väčšinou to býva tak, že obidve strany majú dôvod hovoriť, že to bola výhra. Tak vtedy vznikajú tie mierové dohody, každá z tých strán si povie,že toto je ten kompromis, kde obidvaja sa vieme dohodnúť,“ uviedol Blaha.

Vy ste radi, že Ukrajina dobyla tisícky kilometrov štvorcových za posledné týždne späť? Pri tejto otázke sa hostia dostali do sporu. Vypočujte si ich argumenty a odpovede.

​Diváčku zaujímalo aj to, či už Veronika Remišová šetrí a má doma 18 stupňov. Ako si to užíva?

Ľuboš Blaha zase odpovedal na otázku, či je pravda, že Robert Fico sa nemá rád s Petrom Pellegrinim?

Odpoveď na tieto i ďalšie divácke otázky nájdete vo videu hore.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.