Hosťami relácie Na telo budú Matúš Šutaj Eštok, Juraj Šeliga a Juraj Krúpa

Hosťami relácie Na telo budú Matúš Šutaj Eštok, Juraj Šeliga a Juraj Krúpa
Hosťami relácie Na telo budú Matúš Šutaj Eštok, Juraj Šeliga a Juraj Krúpa Zdroj: TV Markíza

Po tragickej nehode na zastávka Zochova v Bratislave uvažuje koalícia nad sprísnením trestov za alkohol za volantom. Návrhov je niekoľko, okrem prepadnutia automobilu v prospech štátu sa politici zamýšľajú aj nad verejnoprospešnými prácami pre opitých vodičov.

Minister financií Igor Matovič ustál odvolávanie v parlamente, menšinovú vládu ale čaká ďalší veľký boj, a to schválenie budúcoročného štátneho rozpočtu.

Susedné Rakúsko a Česko dočasne obnovilo kontroly na hraniciach pre migračné vlny, Slovensko sa nič podobné zaviesť nechystá a volá po európskom riešení. Opozícia hovorí, že situáciu vedenie polície ani minister vnútra Roman Mikulec nezvládajú. Šéf rezortu by mal zo svojho postu odstúpiť.

Nielen o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič v nedeľu 9. októbra rozprávať v relácii Na telo so svojimi hosťami. Do debaty prídu podpredseda Za ľudí Juraj Šeliga, generálny manažér Hlasu-SD Matúš Šutaj Eštok a Juraj Krúpa z klubu SaS.

Relácia Na telo sa ako tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a webe TVNOVINY.sk

Na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o aktuálnom dianí rozprával moderátor Michal Kovačič s novým ministrom spravodlivosti Viliamom Karasom.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Na telo

Dôležité udalosti