Stanovisko TV Markíza k hlasovaniu v relácii Na telo

Stanovisko TV Markíza k hlasovaniu v relácii Na telo
Zdroj: TV Markíza

Dôrazne sa ohradzujeme voči medializovaným tvrdeniam, že divácke hlasovanie v politickej diskusnej relácii Na telo je neférové alebo zmanipulované. Náš systém hlasovania je plne funkčný, technicky dôsledne zabezpečený proti zneužitiu a výsledky ankety každý týždeň odzrkadľujú dané hlasovanie, aj keď sú pre niekoho možno menej príjemné.

Z jednej IP adresy je možné zaslať vždy iba jeden hlas, čo je štandardná ochrana takéhoto typu online ankiet. Hlasovanie je tiež technicky ošetrené proti robotom či opakovanému hlasovaniu z rovnakého internetového prehliadača.

Prečítajte si tiež:

Do budúcna uvažujeme aj o implementovaní SMS verifikácie každého jedného odovzdaného hlasu, aby sme zamedzili akýmkoľvek špekuláciám. Vylučujeme tiež možnosť, že by v ankete bolo technicky znemožnené hlasovať za niektorého z diskutujúcich.

Takéto obvinenia preto považujeme za absolútne neopodstatnené a poškodzujúce našu dobrú povesť.

Ako funguje anketa Na telo

Hlasovanie v ankete Na telo, ktoré diváci vidia na televíznej obrazovke a na webe tvnoviny.sk počas živého vysielania relácie, prebieha len počas jej trvania. Hlasovať diváci môžu od začiatku relácie a hlasovanie televízia Markíza ukončuje a archivuje vždy na jej konci. Hlasovanie v ankete Na telo je automatizované, plne funkčné a prísne kontrolované. Televízia Markíza využíva v každej ankete relácie niekoľko konkrétnych overení a spoľahlivé ochrany odovzdávania hlasov, aby zamedzila manipulácii výsledkov v prospech ktoréhokoľvek z diskutujúcich formou opakovaného hlasovania. Výsledky hlasovania tak reálne a spoľahlivo odzrkadľujú mienku divákov relácie Na telo. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že nebudete mať možnosť zahlasovať z dôvodu, že poskytovateľ Vášho internetového pripojenia zdieľa toto pripojenie s viacerými klientmi a niektorý z nich už zahlasoval pred Vami. Takýto technický stav je spôsobený na strane poskytovateľa internetového pripojenia a televízia Markíza naň nemá dosah. V takom prípade odporúčame využiť možnosť iného pripojenia na internet, napríklad mobilného.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Na telo

Dôležité udalosti