B. Kollár odpovedá divákom: Keby som mal 12 detí s 10 mužmi, tak sa ma to nikto nedovolí opýtať

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami nedeľného Na telo boli predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) a predseda SaS Richard Sulík. V štúdiu zostali aj po živom vysielaní, aby odpovedali na vaše otázky. Pozrite si ich odpovede.

Diváčka Marcela sa Kollára pýtala na definíciu konzervativizmu a prečo sa k zaraďuje tomuto prúdu. Predseda parlamentu reagoval, že sa takto neoznačuje. „Naša strana má takéto zameranie, ja nie,“ odpovedal. Nepovažuje sa však ani za liberála, sám tvrdí, „že je niekde v strede“.

Prečítajte si tiež:

​Exminister hospodárstva Richard Sulík zas vysvetľoval, ako je to v skutočnosti s energiou z Gabčíkova. Sulík tvrdí, že počas pôsobenia vo vláde sa snažil, aby táto vodná elektráreň prešla pod jeho ministerstvo, no minister životného prostredia Ján Budaj (OĽANO), pod ktorého rezort elektráreň spadá, bol proti. Boris Kollár v tejto veci so Sulíkom súhlasí.

Len preto, že sú to ženy, tak do mňa skáčete

Zaujímavá debata sa strhla po otázke diváka Lukáša. „Je v poriadku mať niekoľko detí s niekoľkými ženami a následne pri pápežovi a na podobných náboženských akciách sedieť v prvom rade ako vzorný katolík?“ spýtal sa predsedu parlamentu.

„Som veriaci, mám právo sedieť v kostole ako hocikto iný. Je zaujímavé, že do môjho spôsobu života sa nemá problém ktokoľvek a kedykoľvek navážať, ale akonáhle sa to týka homosexuálov, všetci musíme okolo nich pobehovať na obláčiku v rukavičkách. Ja svoj spôsob života neťahám na verejnosť. Ja vás nenútim, aby ste takto žili, ja s tým nechodím na žiadny PRIDE, ja nechcem, aby sa uzákonil tento spôsob života, ja s tým nikoho neotravujem. To je zásadný rozdiel,“ odpovedal Kollár s dôvetkom: „Keby som mal dvanásť detí s desiatimi mužmi, tak sa ma to nikto nedovolí opýtať. Len preto, že sú to ženy, tak do mňa skáčete.“

„Nikto tu ale nestrieľa ľudí, lebo má dvanásť detí s desiatimi ženami,“ zareagoval šéf SaS.

Prečítajte si tiež:

​Divák Patrik následne reflektoval na najnovšie prieskumy politických preferencií, v ktorých sa SaS prepadáva a šéfa liberálov sa spýtal, či by nepomohla výmena lídra?

Odpoveď na túto, ale aj ďalšie divácke otázky, ako napríklad prípadnú povolebnú spoluprácu strán SaS a Sme rodina, nájdete vo videu hore.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.