Divácke otázky: Zdá sa mi, že niekto by najradšej z heterosexuálov urobil menšinu, povedal I. Matovič

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami nedeľnej relácie Na telo boli minister financií Igor Matovič (OĽANO) a bývalá ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (SaS). Po živom vysielaní zostali v štúdiu, aby odpovedali na divácke otázky.

Zaujímalo vás napríklad, či Igor Matovič vyvodí zodpovednosť za škandál s vývozom tovaru do Ruska, kde sú miliardy navyše, ktoré sľubovalo OĽANO pred voľbami v súvislosti s tým, že nebude kradnúť, či Mária Kolíková neľutuje prestup do SaS, v čom je podľa nej lepší Richard Sulík ako Igor Matovič a ako dnes vychádza s Andrejom Kiskom či Veronikou Remišovou.

Prečítajte si tiež:

Radovana zaujímalo, prečo Igor Matovič nepodal trestné oznámenie na Máriu Kolíkovú, keď si myslí, že spáchala podvod. „Nie je podvod ako podvod. Väčšina podvodov, ktoré sa tu v posledných rokoch diali za Ficovej vlády, boli tak urobené, aby bolo všetko čisté ale bolo to extrémne nemorálne. Takisto ako aj v prípade Márie Kolíkovej,“ odpovedal líder OĽANO.

Zaujímavú odpoveď ponúkol aj na otázku od diváka Adama, ktorý chcel vedieť, či sa minister financií cíti ohrozený, lebo je heterosexuál.

„Chcel by som sa dožiť smrti bez toho, aby som sa niekedy cítil ohrozený preto, že som hetero. Lebo niekedy sa mi zdá, že niekto by najradšej z heterosexuálov do budúcna urobil nejakú menšinu,“ vyhlásil s dôvetkom, že teraz sa ohrozený necíti.

Odpovede na všetky divácke otázky nájdete vo videu hore.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.