I. Matovič vysmial E. Tomášov odhad ceny mlieka: Tak to ste dobre uletený, že sociálny demokrat

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami nedeľnej diskusnej relácie Na telo boli predseda strany OĽaNO Igor Matovič a podpredseda strany Hlas-SD Erik Tomáš. Dvojica zostala s moderátorom Michalom Kovačičom v štúdiu aj po živom vysielaní, aby odpovedala na vaše otázky.

Bývalého premiéra a ministra financií ste sa pýtali na jeho facebookové statusy o LGBTI+ v komunite. V poslednom čase totiž uverejnil viacero príspevkov namierených proti transrodovým ľuďom.

Prečítajte si tiež:

„Neútočím ani na jedného človeka, ktorý je nejako inak orientovaný. Keď útočím a budem útočiť, tak sa budem snažiť brániť LGBTI propagande. Naozaj považujem za choré, aby sme 10, 11 a 12-ročným deťom na základných školách robili prednášky o tom, že sa môžu dobrovoľne rozhodnúť, či budú chlapcami alebo dievčatami,“ uviedol I. Matovič.

Štyri eurá za mlieko

​Erika Tomáša zaskočila otázka: „Koľko dnes stojí maslo, chlieb a mlieko?“ Pri mlieku odhadol cenu na úrovni troch a štyroch eur.

„Tak to ste dobre uletený. Vy ste sociálny demokrat, to sa teraz ukázalo,“ reagoval posmešne I. Matovič.

„Tak potom dve eurá, neviem,“ snažil sa korigovať svoju odpoveď E. Tomáš.

Ako ceny týchto troch základných potravín odhadol líder OĽANO, ako aj všetky ostatné odpovede politikov na divácke otázky, si môžete pozrieť vo videu vyššie.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.