Michal Šipoš, Matúš Šutaj Eštók a Michal Šimečka prijali pozvanie do relácie Na telo

Michal Šipoš, Matúš Šutaj Eštók a Michal Šimečka prijali pozvanie do relácie Na telo
Hostia nedeľňajšej relácie Na telo s Michalom Kovačičom. Zdroj: TV Makríza

Igor Matovič do parlamentu prišiel s ďalšími poslaneckými návrhmi. Chce skresať platy poslancov na priemernú mzdu, či zaviesť 500-eurovú odmenu za účasť vo voľbách.

Prezidentka Zuzana Čaputová ich nazýva legislatívnou smršťou a ak s nimi podľa jej slov šéfovia strán neskončia, vyzýva na posunutie predčasných volieb na júnový termín. Otáznik však visí nad rozhodnutím SaS. Šéf liberálov Richard Sulík zatiaľ stále trvá na pôvodnom septembrovom termíne.

Prečítajte si tiež:

​Opozícia, ktorá donedávna úradnícku vládu rezolútne odmietala, dnes žiada prezidentku o jej vymenovanie. Okrem iného chce v parlamente rokovať aj o dodávke slovenských migov. Ich potenciálny presun do rúk ukrajinskej armády poverenou vládou Eduarda Hegera považuje za protiústavný.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 19. februára 2023 v relácii Na telo rozprávať s predsedom poslaneckého klubu OĽaNO Michalom Šipošom, poslancom za Hlas-SD Matúšom Šutajom Eštokom a predsedom Progresívneho Slovenska Michalom Šimečkom. 

Okrem duelu si diváci a diváčky Na telo budú môcť exkluzívne pozrieť aktuálny prieskum dôveryhodnosti jednotlivých lídrov politických strán vrátane prezidentky, premiéra a predsedu parlamentu. 

Relácia Na telo sa ako tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a webe TVnoviny.sk

Na spravodajskom portáli TVnoviny.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o prvom roku vojny na Ukrajine rozprával moderátor Michal Kovačič s generálom vo výslužbe Pavlom Mackom, bývalým ministrom financií Ivanom Miklošom a bývalým ministrom zahraničných vecí Miroslavom Lajčákom.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.