Hosťami relácie Na telo budú tentoraz Juraj Blanár a Jaroslav Naď

Hosťami relácie Na telo budú tentoraz Juraj Blanár a Jaroslav Naď
Zdroj: TV Markíza

Od invázie ruských vojsk na Ukrajinu uplynul rok, Slovensko aj naďalej pomáha nielen humanitárnou pomocou, ale aj vojenskou technikou. Ministerstvo obrany aktuálne uvažuje nad tým, že Ukrajincom odovzdá naše stíhačky MiG-29. Najprv o tom ale musí rokovať parlament, ktorý bude mať ku stíhačkám mimoriadnu schôdzu.

Opozícia z vojenskej pomoci Ukrajine nie je nadšená a hovorí o údajnej mobilizácii Slovákov. Šírenie poplašných správ už rieši aj polícia.

Poslancov v parlamente čaká aj ďalšia mimoriadna schôdza, a to o skoršom termíne predčasných volieb - opozícia naďalej namiesto septembra požaduje júnový termín, za skoršie voľby sú aj poslanci Sme rodina a časť SaS. V hre je stále aj možnosť úradníckej vlády, ktorú by vymenovala prezidentka Zuzana Čaputová.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 26. februára 2023 v relácii Na telo rozprávať s povereným ministrom obrany Jaroslavom Naďom (OĽaNO) a podpredsedom parlamentu za Smer-SD Jurajom Blanárom.

Okrem duelu si diváci a diváčky Na telo budú môcť exkluzívne pozrieť aj prieskum agentúry FOCUS o tom, koľko voličov chce voliť spojené stredopravé strany a koho vidia ako lídra spájania sa.

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a webe TVNOVINY.sk.

Na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o 5. výročí vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ale aj o aktuálnej situácii rozprával moderátor Michal Kovačič so špeciálnym prokurátorom Danielom Lipšicom.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.