Išiel by Milan Krajniak do vlády s Robertom Ficom? Na divácku otázku odpovedal jasne

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami relácie Na telo boli tentoraz podpredseda Sme rodina Milan Krajniak, podpredsedníčka Hlasu-SD Denisa Saková a podpredseda SaS Branislav Gröhling. Moderátor Michal Kovačič im už tradične položil aj otázky, ktoré zaujímali divákov.

Exministra školstva sa divák opýtal, či je pravda, že chcel presadiť už na základných školách „výučbu o LGBTI gender ideológii a či si nemyslí, že je to protiústavné“.

Branislav Gröhling odpovedal, že absolútne nič také na ministerstve robiť nechceli.

„Pripravovali sme nový obsah vzdelávania, nové kurikulum a v rámci tohto nového kurikula bolo oslovených viac ako tristo odborníkov, ktorí pripravovali jednotlivé oblasti. Jedna z nich bola aj sexuálna výchova a vidíme, čo sa teraz udialo. Títo odborníci prezentovali jednotlivé témy a pán minister školstva Horecký to vyčiarkol, lebo nechcel, aby sa vyučovalo o antikoncepcii alebo intímnej hygiene ženy, čo je absurdné,“ uviedol Gröhling.

Prečítajte si tiež:

Ďalšieho z divákov zaujímalo, či sa už našlo 24 miliónov, ktoré zmizli z úradu práce v Pezinku. Podľa ministra Krajniaka sa našli tí, ktorí to vykonali aj organizovali. „Nikdy to nebolo 24 miliónov. Koľko presne sa polícii podarilo odstaviť na účtoch, tú informáciu nemám,“ vysvetlil.

Divák Jozef sa Denisy Sakovej opýtal, aký vzťah má s exministrom vnútra za Smer-SD Robertom Kaliňákom. „Korektný a kolegiálny. Väčšinou sa stretávame iba vtedy, keď nosíme deti do školy,“ priblížila.

Jedného z divákov zaujímalo aj to, či by si Milan Krajniak sadol do vlády s Robertom Ficom. Diskusiu vyvolala otázka na všetkých troch politikov, či by našim hokejistom z KHL zakázali reprezentovať krajinu na majstrovstvách sveta.

Odpovede na tieto i ďalšie divácke otázky nájdete vo videu vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.