Dokedy chcete „balamútiť“ hlavy voličom? Opýtal sa divák Petra Pellegriniho

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami relácie Na telo boli v nedeľu (21. 5.) šéf Hlasu Peter Pellegini a poslankyňa za SaS Mária Kolíková. Aj tentoraz sa ich moderátor Michal Kovačič opýtal otázky, ktoré zaujímali priamo divákov.

Petra Pellegriniho sa jeden z nich spýtal viac otázok, konkrétne „dokedy chce ešte tajiť spoluprácu s SaS a PS, dokedy sa chce tváriť ako sociálny demokrat, keďže je očividné, že mu nevadí úradnícka vláda a dokedy chce ‚balamútiť‘ hlavy svojim voličom a nestáť si za svojimi vyjadreniami“.

„Neviem, čo má úradnícka vláda s tým, že Hlas je štandardnou sociálnodemokratickou stranou, čo potvrdzuje všetkými svojimi aktivitami, zákonmi a návrhmi, ktoré predkladá do parlamentu a verejnej diskusie. Po ďalšie, hádam je to všetkým zrejmé, že nie sme s SaS a PS dohodnutí na žiadnej spolupráci,“ odpovedal s tým, že si nevie predstaviť, že ju vôbec niekedy uzavrú.

A na otázku o „nestátí si za svojimi vyjadreniami“ uviedol, že je potrebné pozornejšie počúvať a nenaletieť na niekoho komentár, ktorý vám z dvoch vecí spraví nejakú nejednoznačnosť. Väčšinou, keď si pozriete od A po Z moje vyjadrenia, nakoniec došlo na naše slová a nič sme na tom nemuseli meniť".

Prečítajte si tiež:

Márii Kolíkovej sa ďalší z divákov spýtal, „či si uvedomuje, že Richard Sulík ťahá Sasku na dno“. „Richardovi Sulíkovi robí maximum pre to, aby Saska rástla a ja mu dôverujem,“ odpovedala.

Bývalá ministerka spravodlivosti dostala aj otázku, „dokedy bude hrať komédiu s 363, keďže boli spolu s Richardom Sulíkom hlavnými lobistami za Maroša Žilinku“.

Odpovede na túto a všetky ďalšie divácke otázky si môžete pozrieť vo videu vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.