Hosťami relácie Na telo budú Milan Majerský, Boris Kollár a Michal Šimečka

Hosťami relácie Na telo budú Milan Majerský, Boris Kollár a Michal Šimečka
Hosťami relácie Na telo budú Milan Majerský, Boris Kollár a Michal Šimečka. Zdroj: TV Markíza

Poslanci otvorili poslednú riadnu schôdzu v tomto volebnom období. Vo štvrtok na nej neschválili programové vyhlásenie vlády, a tak bude kabinet Ľudovíta Ódora vládnuť len s poverením od prezidentky.

Tá má už v najbližších dňoch prezradiť, či bude opätovne kandidovať. Úradnícka vláda sa zatiaľ intenzívne venuje problematike nemocníc, z Plánu obnovy sa majú stavať v Banskej Bystrici a v Martine, stopku naopak dostali Rázsochy.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 18. júna 2023 v relácii Na telo rozprávať s lídrami strán Sme rodina, Progresívne Slovensko a KDH – Borisom Kollárom, Michalom Šimečkom a Milanom Majerským.

Okrem toho máme pripravený aj exkluzívny prieskum o tom, ktoré strany majú aký podiel skalných voličov a koľko z nich naopak nad svojou voľbou ešte váha.

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a webe TVnoviny.sk.

Na spravodajskom portáli TVnoviny.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS, ktorého hlavnou témou bola vojna na Ukrajine. O veľkej protiofenzíve, stratách na oboch stranách aj prípadnej ceste k rokovaniam sa moderátor Michal Kovačič rozprával so zahranično-politickým analytikom Alexandrom Dulebom, generálom Pavlom Mackom a bývalým náčelníkom generálneho štábu ČR Jiřím Šedivým.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.