Kollár vs. Kollár. Líder Sme Rodina vysvetľoval pozadie údajnej antikampane (Na telo)

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami nedeľného Na telo boli predseda Národnej rady SR a strany Sme rodina Boris Kollár a líder hnutia OĽANO Igor Matovič. Moderátor Michal Kovačič sa šéfa parlamentu pýtal aj na údajnú diskreditačnú kampaň proti strane Sme rodina.

Vo verejnom priestore minulý týždeň rezonovalo video bývalej partnerky Borisa Kollára Emy Ferusovej, ktorá tvrdí, že ju šéf parlamentu dvakrát donútil podstúpiť interrupciu. Ten vidí za zverejnením informácii konkurzného právnika Zoroslava Kollára a podnikateľa Tomáša Rajeckého.

Prečo by mal Zoroslav Kollár viesť antikampaň práve proti nemu, si Boris Kollár vysvetliť nevie. "Nikdy som sa s ním v biznise nestretol, nikdy som nerobil žiadne kroky voči jeho osobe," uviedol.

Motívom by podľa predsedu Sme Rodina mohli byť aj prepojenia na inú politickú stranu či služba inej osobe.

Prečítajte si tiež:

Organizáciu celej údajnej antikampane má podľa Borisa Kollára zabezpečovať Tomáš Rajecký. Šéf parlamentu pritom tvrdí, že Rajecký sa v minulosti pokúšal diskreditovať aj exprezidenta Andreja Kisku. Začiatkom tohto roka bol Rajecký odsúdený za vyzradenie daňového tajomstva týkajúceho sa exprezidentovej firmy KTAG.

Kým so Zoroslavom Kollárom Boris Kollár bližšiu známosť odmieta, s Tomášom Rajeckým ju pripustil. Notorická je ich spoločná fotografia z Kuby, na ktorej sú okrem iného aj s odsúdeným mafiánskym bosom Jurajom Ondrejčákom alias Piťom a s bývalým primátorom Prešova Pavlom Hagyarim.

Ema Ferusová medzičasom priznala, že jej v prípade zverejnenia informácii o interrupciách ponúkol Zoroslav Kollár 40-tisíc eur. Peniaze mala Ferusová odmietnuť a na pravdivosti svojich tvrdení trvá.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.