„Čo je väčšia hrozba pre Slovensko, korupcia alebo katotalibanstvo?“ opýtal sa M. Šimečku divák

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami relácie Na telo boli Michal Šimečka z Progresívneho Slovenska a Peter Pellegrini zo strany Hlas-SD. Moderátor Michal Kovačič im tradične položil aj otázky, ktoré nám zaslali diváci.

Daniela sa Petra Pellegriniho pýtala, čo je pre silný štát lepšie, Šimečka ako premiér a on sám ako prezident alebo on premiérom a Ivan Korčok prezidentom.

„Ja premiér a potom nejaký dobrý prezident,“ odpovedal so smiechom líder Hlasu.

Mareka zaujímalo, či je normálne fyzicky napadnúť niekoho za to, že niečo vykrikuje na ulici. „Nie je to normálne, ja to absolútne odmietam. Nikdy by som sa k niečomu takému neuchýlil,“ odpovedal Pellegrini.

Prečítajte si tiež:

Danku zaujímalo, či si Šimečka myslí, že je v poriadku, ak muž, ktorý sa identifikuje ako žena, súťaží v súťaži žien a ako by to vysvetlil svojej dcére.

„Neviem, kde sa to deje. Na Slovensku to ani nie je možné a my nechceme, aby to bolo možné. To je skôr otázka na športové zväzy v zahraničí,“ odpovedal šéf PS.

Klaudia sa Šimečku pýtala, či je jeho strana ochotná vzdať sa registrovaných partnerstiev, ak by musela vytvoriť vládu s KDH. „Životné partnerstvá sú pre nás priorita. Lebo je to dôležitá politická hodnota – rovnosť,“ povedal. Všetko sa však uzavrie až v povolebnom vyjednávaní, dodal.

Dušan sa Šimečku pýtal, čo vníma ako väčšiu hrozbu pre Slovensko, korupcia alebo katotalibanstvo?

Celé znenie diváckych otázok ako aj odpovedí nájdete vo videu vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.