Andrej Danko odpovedal na divácke otázky v Na telo: Prečo rozobral pero pri podpise memoranda?

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami relácie Na telo boli Andrej Danko a Michal Šimečka. Moderátor Michal Kovačič im položil aj otázky, ktoré zaujímali divákov.

Jednou z otázok bolo aj to, čo Andrej Danko „zamýšľal pri podpisovaní memoranda s tým perom“. Predseda SNS tvrdí, že pero bolo zle zaskrutkované a nechcel ho zlomiť.

„Bola to bežná životná situácia,“ tvrdí. Divákov tiež zaujímalo aké je to pre predsedu SNS byť v parlamente jediným poslancom zo svojej strany.
Michala Šimečku sa diváci spýtali, či plánuje dostať na svoju stranu niektorých poslancov Hlasu, aby koalíciu obrali o väčšinu. Podľa neho v tejto chvíli tomu nič nenasvedčuje, že by tam takýto poslanci boli.

Prečítajte si tiež:

Diváci sa predsedu PS pýtali, „či sa vie politik strápniť viac ako on, keď ponúkal Pellegrinimu premiéra, aby sa dostal do koalície“. Predseda PS tvrdí, že to urobil pre sľub voličom, že urobí všetko preto, aby sa Robert Fico nedostal k moci.

Lídri strán tiež odpovedali na otázku, aké boli ich detské sny. Michal Šimečka prezradil, že chcel byť futbalista a Andrej Danko zas tvrdí, že chcel byť policajt.

Všetky otázky a odpovede nájdete vo videu vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.