Remišová o Matovičovom správaní: Menej agresivity by prospelo, je to jeho štýl politiky (Na telo)

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami relácie Na telo boli v nedeľu (19. 11.) minister práce a podpredseda Hlasu-SD Erik Tomáš a členka poslaneckého klubu hnutia Slovensko Veronika Remišová.

Moderátor Michal Kovačič sa ich pýtal aj na rozhodnutie predsedu parlamentu Petra Pellegriniho obmedziť vysielanie živých vstupov z Národnej rady.

​Erik Tomáš v relácii tvrdil, že jeho stranícky šéf zakázal vysielanie živých vstupov z vestibulu parlamentu na základe správania Igora Matoviča (hnutie Slovensko) a presunul ich do presscentra alebo knižnice parlamentu.

Matovič sa pred živým vstupom pre RTVS dostal do vulgárnej slovnej potýčky s poslancom Smeru Mariánom Mažgútom.

Veronika Remišová v rubrike ÁNO/NIE na otázku, či by mal Igor Matovič pri svojom správaní sa v parlamente ubrať na agresivite, odpovedala, že „menej agresivity je vždy prospešné.“

Zároveň však uviedla, že ide o Matovičov štýl politiky a robí ju tak, ako sám uzná za vhodné. „Každý poslanec si zodpovedá za svoje vlastné výroky,“ povedala tiež v relácii.

Prečítajte si tiež:

O obmedzení živých vstupov z Národnej rady vyhlásila, že Peter Pellegrini chcel kráčať v šľapajach premiéra Roberta Fica.

​Ten už skôr navrhol prehodnotiť akreditácie novinárov vybraných médií na Úrade vlády.

„Je to mediálna politika Úradu vlády,“ okomentoval toto rozhodnutie Erik Tomáš. Uviedol pritom, že ani on osobne, ani ministerstvá v gescii Hlasu prehodnocovať novinárske akreditácie nebudú.

Veronika Remišová označila postoj ministra práce za alibistický. „Robert Fico je váš premiér,“ podotkla.

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti