Neľutujete, že ste nenechali bobkový list v polievke dlhšie? Spýtal sa divák Márie Kolíkovej

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami Na telo boli v nedeľu 11. februára poslankyňa za SaS Mária Kolíková a poslanec za SNS Roman Michelko. Moderátor Michal Kovačič hosťom opäť položil aj otázky, ktoré poslali diváci.

„Ako je možné, že pár rokov dozadu ste Andreja Danka považovali za neandertálca a teraz ho obhajujete a dokonca, ho chcete podporiť za prezidenta?“ znela jedna z otázok pre Romana Michelka.

„Je to rozhodnutie straníckych orgánov aj klubu. Nie je to tak, že je to do poslednej míle, ide o využitie priestoru. Svoje kritické pripomienky som povedal, on ich veľmi dobre vie. Aj teraz diskutujeme aj otvorene. Samozrejme, skôr za zatvorenými dverami. Minimálne pred voľbami prešiel nejakým vývojom aj on. Pre mňa bolo absolútne podstatné pomôcť zvrátiť to, čo bolo pred tri a pol rokmi,“ odpovedal s tým, že ak to svojím vplyvom dokázal, tak to stálo za to.

Márii Kolíkovej divák položil otázku, či „neľutuje, že dlhšie nenechali v polievke bobkový list“. Narážal na Igora Matoviča, ktorý ho spomenul v súvislosti so svojou kandidatúrou na prezidenta.

Prečítajte si tiež:

„Keby som bola veštica, tak by som vedela, ktorý krok čo znamená. Keď sme vtedy odišli z vlády bolo pre to, lebo sme boli presvedčení, že ak tam zostaneme, výsledok pre krajinu môže byť horší,“ povedala poslankyňa. Dodala, že takéto vládnutie a jeho predlžovanie môže len pomôcť nárastu Smeru a jeho koaličných partnerov.

Ďalší divák sa poslanca SNS spýtal aj to, či „im na klube Andrej Danko vysvetlil semafór a či mu jeho historku verí“.

Odpoveď na túto i ďalšie divácke otázky nájdete vo videu vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti