Prečo A. Danko dovolenkuje ako národniar v arabskej krajine a nie na Slovensku? Opýtal sa divák T. Tarabu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťami Na telo boli v nedeľu 25. februára minister životného prostredia za SNS Tomáš Taraba a predseda SaS Richard Sulík. Aj tentoraz položil moderátor Michal Kovačič politikom otázky, ktoré poslali diváci.

Richarda Sulíka sa jeden z divákov opýtal, „či si nemyslí, že Ivan Korčok je podržtaška, keďže pracoval pre Mečiara, Dzurindu aj Fica?“

„On bol profesionálny úradník dlhú dobu. Vtedy musí pracovať pre tých, ktorí práve vládnu. Keď som ja prišiel na ministerstvo, zdedil som ôsmich generálnych riaditeľov, aj on bol generálny riaditeľ sekcie a neprichádzalo do úvahy, že by mi jeden z nich povedal, že ja to budem robiť inak,“ vysvetlil predseda SaS.

Ďalšieho diváka Na telo zaujímalo, prečo „Andrej Danko chodí na dovolenku ako národniar do arabskej krajiny a nie po Slovensku?“ Otázka bola pre Tomáša Tarabu, ktorý odpovedal, že „keď je niekto národniar, môže chodiť aj do cudziny“.

Obaja politici dostali aj spoločnú otázku, či súhlasia s tým, že sa má Vladimir Putin v budúcnosti za svoje činy postaviť pred súd v Haagu.

Odpovede na túto i ďalšie divácke otázky nájdete vo videu vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.