Hosťami relácie Na telo budú Matúš Šutaj Eštók a Juraj Krúpa. A bude aj exkluzívny prieskum

Hosťami relácie Na telo budú Matúš Šutaj Eštók a Juraj Krúpa. A bude aj exkluzívny prieskum
Hosťami budú Matúš Šutaj Eštók a Juraj Krúpa. Zdroj: TV Markíza

Ústavný súd dal stopku niektorým častiam novely Trestného zákona ešte predtým, než bola zverejnená v Zbierke zákonov. Výhrady mal k nižším trestom, skráteniu premlčacích lehôt, ale aj k spätnému otváraniu dohôd o vine a treste. Úrad špeciálnej prokuratúry sa zrejme zruší.

Vládna koalícia pri výbere riaditeľa SIS prezidentku obíde. Zmenila jej štatút tak, aby sa námestníkom tajnej služby mohol stať syn obvineného Tibora Gašpara, Pavol Gašpar.

Robert Fico pred summitom v Paríži informoval, že odmieta posielanie slovenských vojakov na Ukrajinu, hoci by ho to malo stáť premiérsku stoličku. Z Paríža neskôr odletel na summit V4 do Prahy. Podľa vyjadrení českého premiéra Fialu mal summit ukázať, či má ešte Vyšehradská štvorka zmysel, alebo je len prežitkom.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 3. marca 2024 v relácii Na telo rozprávať s ministrom vnútra Matúšom Šutajom Eštokom (Hlas-SD) a poslancom SaS Jurajom Krúpom.

Okrem toho prinesie Na telo aj exkluzívny prieskum preferencií politických strán od agentúry FOCUS.

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a webe TVNOVINY.sk. 

Na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS. V ňom sa moderátor Michal Kovačič o prezidentských voľbách, záhadnom páde domu a novele Trestného zákona rozprával so Štefanom Harabinom.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.