Anton Hrnko a Milan Krajniak budú diskutovať o nových zisteniach v prípade vraždy novinára Kuciaka

Na telo s Michalom Kovačičom.
Na telo s Michalom Kovačičom. Zdroj: TV Markíza

Diskusiu môžete sledovať v nedeľu o 13.00 hodine na TV Markíza.

Týždeň po zatknutí obvinených v prípade vraždy Jána Kuciaka sa objavili nové skutočnosti. Vyzerá to tak, že predpoklad, že objednávateľkou vraždy nie je tlmočníčka Alena Zsuzsová, začínajú naberať reálne kontúry.

Jeden z obvinených Zoltána Andruskó totiž podľa všetkého začal spolupracovať s políciou, čomu nasvedčuje aj fakt, že ako jediný nepodal proti uzneseniu o vzatí do väzby sťažnosť. Navyše mal polícii prezradiť, že skutočným objednávateľom vraždy je Marian Kočner.

O týchto nových zisteniach budú v relácii Na Telo s Michalom Kovačičom diskutovať členovia branno-bezpečnostného výboru Anton Hrnko a Milan Krajniak.

Podpredseda SNS a podpredseda Sme rodina sa zároveň dotknú aj únosu vietnamského občana cez Slovensko, keďže aj v tomto prípade nastal posun. Podľa informácii Denníka N mali dvaja policajti vypovedať, že videli pravdepodobne únos. Na základe tejto informácie Krajská prokuratúra začne vo veci trestné stíhanie.

V relácii sa dozviete aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry Focus, ktorý urobila pre TV Markíza. Anketári sa ľudí pýtali, či by si priali, aby sa v parlamentných voľbách opozícia spojila tak, ako sa to udialo pred dvadsiatimi rokmi.

Do relácie sa môžete zapojiť aj vy, diváci. Prostredníctvom Facebooku budete môcť hlasovať o tom, kto z dvojice hostí vás presvedčil svojimi argumentmi. Minulé časti relácie si zas môžete pozrieť v našom videoarchíve.

 
BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.