Ste pri pohľade na politickú situáciu znepokojená? Opýtal sa divák Na telo PLUS Lucie Žitňanskej

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hostkou relácie Na telo PLUS bola tentoraz bývalá ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská. Moderátor Michal Kovačič tradične kládol aj tie otázky, ktoré nám zaslali diváci.

Imricha zaujímalo, či Lucia Žitňanská neľutuje spoluprácu strán Most-Híd a Smer-SD v čase jej pôsobenia v strane s Bélom Bugárom.

„To je ťažká otázka. Za nejakých okolností a podmienok sme sa rozhodli do tej koalície ísť. Priznám sa, že vražda novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej je traumatizujúca skúsenosť. Potom si už neviem predstaviť v tej koalícii pôsobiť. Koniec koncov som aj skončila. Z tohto uhla pohľadu asi áno,“ odpovedala Žitňanská.

Erich sa opýtal, či sa nehanbí, že do roku 2018 zneužívala Roberta Fica a v súčasnosti ho ohovára. „Nehanbím sa za nič, čo som urobila. Určite som ja nezneužívala Roberta Fica a ani neviem, ako to mohlo niekoho napadnúť,“ povedala exministerka.

Prečítajte si tiež:

Andrej chcel vedieť, či je rodinkárstvo na súdoch stále prítomné.

A Milana zaujímalo, či je pri pohľade na súčasnú politickú situáciu znepokojená. „Áno, samozrejme,“ reagovala Žitňanská.

Všetky divácke otázky i odpovede na ne nájdete vo videu, ktoré je priložené vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.